To main page / На головну сторінку

* Вміст сайту *

     

* Новини та анонси *

13.03.2014 - Обновление фотоальбома
06.08.2013 - 04 серпня 2013 розпочався черговий семінар з айкідо
26.05.2013 - 26 травня відбувся Відкритий Кубок Польщі
03.05.2013 - 1-2 травня відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи ЗМСУ призера олімпійських ігор Р.О Машуренко, м.Луцьк.
30.11.2012 - Стаття про наших кендок и про сенсея Руслана
13.08.2012 - Поновлення фотоальбому - фото з семінару
25.07.2012 - Запрошення на семінар до Києва !
06.01.2012 - Поновлення фотоальбому
13.11.2011 - Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи МК Галичина
14.10.2011 - Поновлення фотоальбомів
Iнтернет-магазин СК КАНО
Погода з сайта www.gismeteo.ru

"Кано" - клуб ki-айкідо та дзюдо


• Думки Сенсея про айкідо  • Про О Сенсея  • Атестаційні вимоги  • Моріхей Уесіба про важливість навчання  • Про Айкідо на Вікіпедії  • Iнформацiя про Коiчi Тохея на Вiкiпедiї  • Іншi вiдомості про aйкiдо  • Термінологія (з інтернету)  • Термінологія (з цього cайту)  • Сайт K.S.M.B.D.A.  • Самостійне виготовлення танто для тренувань  • Как правильно складівать хакаму  •

Моріхей Уесіба про важливість навчання.

    Я хочу, щоб мої учні вивчали всі життєві явища. Сюди входить і вміння слухати людей, і вміння переймати все найцінніше з того, що вони роблять і говорять. Все це - сировина для ваших роздумів і ідей. Це допоможе відкрити вашу душу. Приділяючи увагу дійсності цього світу, ви прийдете до тверезого його розуміння. Якщо ви зможете використати це розуміння у вашому повсякденному житті та аналізувати результати, то ваше життя стане більш організованим. Крок за кроком ви будете підвищувати ваш духовний рівень. Зрештою, наполегливість у цьому щирому вивченні себе і світу дозволить вам зрозуміти божественну мудрість та найвищу свідомість, які наповнюють світ.

    Я хочу, щоб мої учні сприймали життя у всіх його формах як свого вчителя. Якщо їм це вдасться, то глибина і чистота їх свідомості буде рости. Життєва енергія природи - це найбільший вчитель всього живого.

    Погляньте на постійні цикли сонця, місяця й зірок, зміну пір року, річку, яка тече через долину, або течію води, що грає поміж камінням, ви зможете навчитися бачити аналогічні рухи у своєму власному тілі. Ви зможете отримувати знання , та досягти значного прогресу в істинному розумінні читаючи стародавні тексти та вивчаючи безліч різноманітних інтерпретацій цих робіт, створених вчителями минулого і сьогодення. Потім ви повинні перенести це розуміння в ваше повсякденне життя і практикувати його йдучи шляхом бу.

    Коли ви починаєте вивчати речі на більш поглибленому рівні, ви повинні постійно аналізувати істинність вашого розуміння дійсності і природи. Написане і сказане слово допоможуть вам у досягненні цієї мети. Завданням будока є оновити і зробити частиною самого себе всі отримані знання. Вивчаючий будо не повинен нехтувати витонченими мистецтвами і науками. Знання оточує нас, перебуваючи в безкінечній безлічі форм, не нехтуйте і не втрачайте їх.

    Настанови до занять, які необхідно зрозуміти і суворо дотримуватися.

1. Первинна мета будо - вбити людину одним ударом, тому ви повинні беззаперечно слухатися свого вчителя під час занять і ніколи не вступати в змагання.

2. Початкове будо - це навчання, за допомогою якого одиниця з'єднується з цілим, тому ви повинні займатися в повному розумінні того, що оточує вас. Ви повинні зберігати це розуміння і постійно перебувати в стані готовності.

3. Ви завжди повинні займатися в дусі радості.

4. Ваш вчитель може вам дати тільки макет, натяк тут і там, щоб направляти вас, але тільки через постійну практику ви зможете опанувати можливість використання цієї таємниці. Вчіться розуміти ваше тіло. Не намагайтеся вивчити якомога більшу кількість прийомів, але ретельно вивчайте їх один за іншим і зробіть кожний з них своєю власною технікою.

5. Ви повинні починати щоденні заняття з правильної розминки. Це зміцнить тіло і зменшить ризик травмуватися на заняттях. Перші десять хвилин занять повинні бути менш суворими, ніж наступні, немає ніякої необхідності в травмах, навіть для дорослих людей. Пам'ятайте, що заняття повинні приносити вам задоволення. Ви повинні домогтися розуміння справжньої мети ваших занять.

6. Початкове будо - це заняття в дусі гармонії. Його мета - створення істинно людських якостей, які покращать світ. Техніка - це секретне навчання, що показує секретний принцип будо. Її не можна показувати всім людям без розбору, тим більше тим, хто може зловживати нею.

Інструктори можуть дати тільки частку навчання. Тільки при наполегливій особистій практиці ти пізнаєш таємниці Мистецтва Світу.

Моріхей Уесіба


    * Додзьо клуба розташовані за адресами:
  • м. Iвано-Франкiвськ, вул. Мазепи, 144 А., т. +38(050)811-90-90 (сенсей Руслан),+38(050)737-61-03 (сенсей Валерій) . Приблизний шлях до додзьо можно подивитися тут
  • м. Iвано-Франкiвськ, вул. Тролейбусна, 10, т. +38(068)188-35-04 . Приблизний шлях до додзьо можно подивитися тут
* Зауваження, запитання та пропозиції надсилати за адресою :mayor_filatoff@rambler.ru
* Сайт розробив Yura "Kano_Nir" Filatoff за фінансової підтримки Aleksey "L'Osho" Kosenko